کنفرانس سلامت  IoT  با سرعت در حال آمدن است و کمی از مصاحبه های جالب در این زمینه، در بخش زیرین آورده شده است. 

در اینجا ما با کریستوفر مک کین، مدیر عامل و موسس snap40 صحبت کردیم. snap40 یک پلتفرم برای نظارت کامل بر تمام بدن انسان، با استفاده از داده ها برای ارائه مراقبت های بهداشتی، پیشگیری و قبل از اینکه شما بیمار شود، ایجاد می کند. مک کان، کارآفرین سریالی با تجربه مهندسی و پزشکی گسترده، مسئولیت معماری چشم انداز و جهت گیری شرکت است که او در طول سومین سال دانشکده پزشکی خود تصور می کرد، و در نهایت به تمرکز کامل بر شرکت پرداخت. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی و علوم رایانه از دانشگاه داندی، اسکاتلند، و همچنین مدرک لیسانس در پزشکی و جراحی است.

وی در کنفرانس بهداشتی Evolution Health، که از 29 ژانویه تا 1 فوریه 2019 در Ft. Lauderdale، فلوریدا، در کنار نمایشگاه IOT Evolution سخنرانی خواهد کرد. 

این جلسه درباره چگونگی مراقبت های بعد از مراقبت های پزشکی در خانه، از مراقبت های پس از عمل تا حفظ داروها صحبت خواهد کرد. علاوه بر این، در سراسر جهان، بسیاری از افراد نیاز به مراقبت می توانند دسترسی فیزیکی به خدمات پزشکی را دریافت نکنند. راه حل های این مشکلات ممکن است با IoT در قالب مراقبت از بیمار از راه دور و ارتباطات ساده باشد. نمایندگان این جلسه در مورد چگونگی این کار می توانند یاد بگیرند و نحوه عملکرد IoT این راه حل های راه دور را ایمن سازد. برای شنیدن این سخنرانی اینجا کلیک کنید. 

به تعدادی از نظرات ایشان در این باره اشاره میکنیم:

  1. چگونه نظارت بر بیمار از راه دور و سلامت سلامت می تواند مدل های مراقبت های بهداشتی جدید  را فعال کند – بیمارستان به عنوان یک مرکز چهارگانه، با مراقبت های بهداشتی بیشتر در خانه فعالانه تحویل داده می شود
  2. چالش های عملیاتی نظارت از راه دور بیمار / سلامت سلامت و مدل های بهداشتی جدید که آنها را فعال می کند.
  3. استفاده از یادگیری ماشین برای ارائه بینش عملی از بیماران در خانه
  4. اهمیت تجربه بیمار
  5. تاثیر بالینی / اقتصادی RPM و سلامت سلامت

انتظارات استفاده کنندگان را شاید به توان درقااب سوالات زیر گنجاند:

  1. چگونه عملیات نظارت از راه دور بیمار را در سیستم بهداشتی خود انجام دهید؟
  2. آینده ML و کاربرد آن برای پیشگیری، پیش بینی مراقبت های بهداشتی چیست؟
  3. چگونه توانمند سازی بیماران برای مدیریت سلامت خود را از طریق نظارت از راه دور بیمار و سلامت سلامت انجام میشود؟
  4. تاثیر بالقوه / اقتصادی آن

آیا شما می توانید چند روند مهم را که بر بخش شما از IoT تاثیر گذارند شناسایی کنید که مسیر صنعت را شکل می دهد؟ چرا این؟
هر ارائه دهنده خدمات بهداشتی با چالش های اقتصادی مشابه مواجه است: جمعیت مسن تر و بیمار، بازپرداخت کمتری، افزایش نرخ خود پرداخت و نرخ های پایین تر جمع آوری و معرفی پرداخت بر اساس ارزش و نه حجم.

ارائه دهندگان به دنبال چگونگی تحویل سلامت و مراقبت از راه جدید می باشند. بیمارستان به تسهیلات چهارگانه تبدیل می شود، جایی که بیماران به مدت زمان کمی قبل از بازگشت به خانه باقی می مانند. بیشترین سلامت و مراقبت در یک بستری سرپایی و در نقطه ای دورتر تحویل داده می شود. مداخله به طور فعال انجام می شود، در کمترین هزینه و کمترین زمان حاد.

با این حال، یک چالش کلیدی این است که هنگامی که بیماران بیمارستان را ترک کنند، نظارت بر سلامت آنها بسیار سخت است. بیماران نمی توانند و نمی توانند بدانند زمانی که نیاز به تماس با دکتر خود دارند.

دستگاه های IoT متصل به ما توانایی به طور مداوم، بی قاعده و منفعلانه نظارت بر سلامت انسان را به عهده دارند. اتصال به یک نقطه رسیده است که در آن می توان این تقریبا همه جا در سراسر ایالات متحده مستقر گردید. قدرت محاسباتی و ذخیره سازی در ابر ارزان شده است، به این معنا که یادگیری ماشین را می توان به جریان داده های داده های سلامت در زمان واقعی تولید کرد.

پزشکان مجموعه داده های عظیم را بررسی نخواهند کرد، اما بینش های عملی را که منجر به مداخلات پیشین، زندگی و نجات جان و بهبود مراقبت های بهداشتی می شود، مورد هدف قرار می دهد.

بزرگترین چالش های پیش روی IoT چیست؟ برخی از ابزارهای مهم برای غلبه بر آنها چیست؟
اول، جمعیت در مراقبت های بهداشتی که می توانند از IoT و تکنولوژی بیشتر بهره مند شوند، برای مثال کسانی هستند که سخت ترین دسترسی را دارند (Medicare ). شيوع اينترنت و فايل خانگی در اين جمعيت کم است. این موضوع چالش های مهمی در IoT دارد. با این حال، با شیوع 4G و در حال حاضر 5G ورودی، ما می توانیم برخی از این مشکلات را حل کنیم و به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به این جمعیت ها کمک کنیم.

دوم، مراقبت های بهداشتی بسیار پیچیده است. شما می توانید بخش بزرگی از فناوری را بسازید، اما چالش سخت تر آن است که تجربه بیمار را شگفت انگیز کنید و مطمئن شوید که از نظر عملی کار می کند. احتیاج به گردش کار باید از همان ابتدا پخته شود. نزدیک شدن به کاربران هدف، تعبیر کردن خود به عمل مراقبت های بهداشتی، راهی عالی برای کار کردن در این زمینه است.

کدام بازارهای برای اجرای IoT بیشترین سود را کسب می کنند؟ 
در سراسر IoT و صنعت فن آوری گسترده تر، من فکر می کنم که مراقبت های بهداشتی بیشترین سود را کسب می کند. قطعا کمترین میزان اختلال تکنولوژیکی در بهداشت و درمان وجود دارد، و در عین حال صنعت آن است که بیشترین نیاز آن را دارد. ما نمی توانیم مراقبت های بهداشتی را همانطور که در حال حاضر در 20 سال انجام می دهیم، ارائه دهیم. سیستم های بهداشت و درمان باید راه های جدیدی برای مقابله با فشار و حجم بیماران پیدا کنند. IoT و تکنولوژی این مدل های بهداشتی جدید را فعال می کنند.

مرجع: https://www.iotevolutionworld.com