ماندگار مدار آوین چگونه بوجود آمد؟

هسته اولیه ماندگار مدار آوین زمانی شکل گرفت که اعضا تیم در گروه های رباتیک در حال مسابقه برای پیشرفته ترین و پایدارترین ربات در حال مسابقه بودند ، ما سعی داشتیم بهترین ها را از گروه های صدر نشین برای هم گروهی انتخاب و حال دور هم جمع شده ایم برای تولید مدارات هوشمند و هر آن چیزی که بتوانیم بهش جون بدهیم تا آنهم در کنار ما یک جسم بی جان نباشد و قابل برنامه ریزی و فعالیت باشد، به همین خاطر از سال 1386 تا کنون سعی کرده ایم با تکیه بر دانش فنی محصولاتی بومی، تولید ایران ساخته و خدمت رسان به ایران و ایرانی با افتخار باشیم .

چرا باید ماندگار مدار آوین را انتخاب کنیم؟

ما فقط برای شما دستگاه های هوشمند تولید نمیکنیم. ماندگار مدار آوین به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است. هدف ما مدیریت بهینه انرژیی ، بالا بردن راندمان و پایین آوردن هزینه های مالی برای انرژیی مصرفی سازمان و منزل شماست . در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان، یک فرآیند درازمدت، مناسب و سودمند برای دو طرف است. به همین جهت همواره سعی می کنیم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.

در سیستم های تولید شده توسط ما علاوه بر اینکه استانداردهای لازم در زمینه هوشمند سازی رعایت شده است، سادگی و کاربردپذیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.  باشگاه مشتریان ماندگار مدار آوین متشکل از بهترین ها در زمینه کاری خودشان است.

ماندگار مدار آوین چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما در شرکت ماندگار مدار آوین سعی می کنیم که هر آنچه یک سازمان و یا منزل مسکونی برای کم کردن هزینه های مصرفی جهت استفاده از منابع انرژیی دارد را بدست آورده و از وسایلی که در اختیار دارد بهینه تر استفاده کند و با آنها تعامل بهتری داشته باشد و آنچه که برای طول عمر بهتر این وسایل نیاز دارد را به او ارائه دهیم.

خدمات اصلی ماندگار مدار آوین عبارتند از:

1- طراحی و تولید مدارات هوشمند سازی (تاسیساتی ، خانگی ، اداری ، فروشگاهی و …)

2- طراحی و تولید مدارات سفارشی و اختصاصی

3- بهینه سازی مدارات طراحی شده

4- مشاوره و ارائه راهکار در زمینه هوشمند سازی

5- خدمات مونتاژ برد های SMD

6- فروش برد های توسعه الکترونیکی

ما فقط مجری پروژه شما نیستیم، بلکه خود را مشاور شما و بخشی از اعضا تیم شما می دانیم.

چرا ماندگار مدار آوین ؟

تحلیل نیاز مشتری

از نظر تیم ماندگار مدار آوین هر مشتری نیاز خاص خود را دارد . بنابراین طی جلساتی و با حضور تیم فنی ، نیازهای مشتری بررسی و پکیج مورد نیاز وی تحلیل می گردد.

سادگی

تیم فنی ماندگار مدار آوین در طراحی سرویس ها ،چه تحت وب و چه تحت موبایل اپلیکیشن ها سهولت استفاده و کاربردی بودن آنها را در اولویت طراحی قرار می دهد، زیرا معتقد است که از تمامی اقشار جامعه باید بتوانند از یک سایت استفاده نمایند.

سناریو اختصاصی

یک پکیج هوشمند در نگاه اول مخاطب را از لحاظ هوشیار بودن به خود جذب میکند. بنابراین ماندگار مدار آوین تمامی طراحی خود را کاملا به صورت اختصاصی و با توجه به نیاز مشتری، سناریو ها را تنظیم و با تایید کامل مشتریان طراحی می نماید.

استاندارد سازی

از نظر ماندگار مدار آوین، محصولی باید طراحی شود که بتواند از سایر رقبای خود ، پیشی بگیرد . بنابراین ماندگار مدار آوین کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز طراحی می کند تا محصول طراحی شده قابلیت پایداری در شرایط مورد توافق مشتری را داشته باشد.

پشتیبانی

یک محصول خوب نیاز به یک پشتیبانی قوی دارد .ماندگار مدار آوین  برای اطمینان بخشیدن به مشتریان سیستم پشتیبانی را یک سال اول به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد و پس آن نیز پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود .

دانلود رزومه و محصولات شرکت